Hakkımızda

Hakkımızda

Yapımızda Güven Var

SELBA HOMES, konut üretimi yapan bir inşaat şirketi olup 2004 yılında Derviş Ata Tahiroğlu önderliğinde kurulmuştur. 2004 yılından günümüze gelene kadarki süreç içerisinde yaptığı atılımlar ile sektörde kısa vadede adından söz ettiren saygin bir kuruluş olma vasfı kazanmıştır.

Mimari tasarım, mühendislik hizmeti ve imalat aşamasında uzman ekiple çalışan SELBA HOMES kalitesini bu sayede müşterilerine hissettirmektedir.

Bugüne kadar üstlenmiş olduğu bütün projeleri zamanında ve eksiksiz teslim eden firmamız güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih etmiştir.

Satış Sonrası Hizmet

Satış sonrası hizmet ve destek konusunda SELBA HOMES olarak ilkemiz satış öncesi verilen hizmete göre daha titiz ve itinalı bir şekilde müşterimizle sonuca memnuniyetle ulaşmaktır.

Para değil insan kazanmanın önemli mantığı ile hizmetimizi doğruluk, dürüstlük, şeffaflık ve güler yüzlülükle sürdürmekte olmanın gururunu yaşıyoruz.

SELBA HOMES olarak sizlerin mutluluğu ve sevinci bizlerin başarısı olduğu bilinci ile size hizmet vermekten ve hizmet vermeye devam etmekten mutluluk duyarız.