Barış Manço Apartmanları

Barış Manço Apartmanları


Teknik Özellikler


2 ve 3 Yatak odalı, asansörlü, modern ve lüks dizayn, türk malı, 90m2, 100m2 ve 130m2 daire ve penthouselar.

Park Yeri: Zeminde her daireye ait 1 arabalık üstü kapalı park yeri sayesinde, eve geldiğiniz zaman 24 saat sizi bekleyen boş park yerin olması ayrıcalığı.

Doğal Mermer: Giriş, merdivenler, sahanlıklar ve denizlikler, mermerin uzun yıllar dayanıklılığı ve şıklığı ile size sunuluyor.

Salon ve Odalarda Renk ve Model Seçeneği: Giriş holü, salon, yemek odası, yatak odası, mutfak, banyo+wc ve balkonlar renk ve model seçeneği sayesinde size hayalinizdeki evi yaratma imkanını sunuyor.

Çift Cam: Çift cam, ısı yalıtımı ile cebinizi koruyacak, ses yalıtımı ile de huzur ve mutluluğunuzu artıracaktır.

Gömme Dolaplar: Gömme dolap, hoş bir görüntü vererek hem ihtiyaçlarınıza tam karşılık verir hem de çok daha az yer kaplayarak size daha fazla kullanım alanı sunar.

Parke: Yatak odalarında kullanılacak parke, şık ve sıcak ortamı ile size hoş bir görüntüyü, kaliteyi ve artı mutlulukları yaşatacaktır.

Banyo + Tuvalet Renk ve Model Seçeneği: Banyo + tuvalet duvar döşemeleri renk seçenekli fayans imkanı ile size kendinize özel evi yaratmanın kapılarını aralıyor.

Salon ve Odalarda Priz, Tv, Telefon, Klima Altyapısı: Salon ve odalarda priz, TV, telefon ve klima alt yapısının hazır olması, ilerde size kırma dökme işlemi yaşatmayacağı için, hem cebinizi koruyacak hem de kırma dökme sırasında oluşacak kirden ve tozdan koruyacaktır.

Güneş Panelleri ve Su Depoları + Hidrofor: Zeminde 2 ton, çatıda 1 ton depo + güneş panelleri size su sıkıntısı yaşatmayacak ve elektrik tasarrufu yaparak cebinizi de sevindirecektir. Hidrofor ile basınçlı su keyfini yaşayacaksınız.

İzolasyon: Evinizdeki izolasyon, düzenli olarak cebinizden çıkacak bakım masraflarınız en aza indirirken hem cebinizi koruyacak, hem de binanızın çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Alüminyum Küpeşteli Korkuluklar: Temizlikteki kolaylığı, paslanmazlığı ve ileriki yıllarında boyama ihtiyacı olmaması özelikleri bulunan alüminyum küpeşteli balkon ve merdiven korkulukları.

Merdivenlerde Sensörlü Aydınlatma: Apartmana girer girmez otomatik aydınlatma hem güvenlik hem tasarruf sağlayacak.